Home      /      Co Robimy      /      Warsztaty Kreatywności

Warsztaty Kreatywności

DSC_0442DSC_0426

„Patrz tam gdzie inni patrzą i zobacz to czego inni zobaczyć nie potrafią”

– to motto przewodnie programu „Destination Imagination”  – Oczyma Wyobraźni zachęcającego dzieci do kreatywnego i twórczego myślenia  oraz podejmowania procesu tworzenia zmierzającego do odkrywania oryginalnych rozwiązań. Obserwacja dzieci podczas zabawy  jest dowodem na to, jak niezmierzona jest ich wyobraźnia. Warsztaty kreatywności, w których biorą udział dzieci z naszego przedszkola, w swoim zamyśle odwołują się do niezmierzonych pokładów dziecięcej wyobraźni. Podczas warsztatów dzieci  mają okazję rozwijać swoją kreatywność poprzez podejmowanie wyzwań, wychodzić w swoich działaniach twórczych poza  przyjęte schematy, odkrywając przy tym swój potencjał,  nowe możliwości, czerpiąc radość i satysfakcję z uzyskanych rezultatów oraz motywację do działania. Zamierzeniem naszych warsztatów jest  rozwijanie wyobraźni dzieci, tak by w przyszłości potrafiły wnosić  we własne życie różne ciekawe pomysły ulepszając je w ten sposób i zmieniając.