Kim jesteśmy?

Nasze przedszkole stanowią przede wszystkim wspaniali ludzie, domowa atmosfera oraz doświadczenie zdobywane codziennie od 2002 roku

W ciepłym, wesołym otoczeniu dzieci uczą się poprzez zabawę. Chcemy aby maluchy w naszym przedszkolu czuły się radosne i szczęśliwe, aby mogły rozwijać w sobie najistotniejsze cechy charakteru: wrażliwość, dobro, odwagę, szacunek do siebie i innych.

Pozwalamy dzieciom być sobą i mieć własne zdanie.

Przedszkole czynne jest 5 dni w tygodniu w godzinach 7.00 -18.00. Prowadzimy pięć oddziałów przedszkolnych dla dzieci w wieku 2-6 lat. Grupy liczą maksymalnie 18 osób. W każdej grupie pracują dwie Super Ciocie.

alpaki_27

Nasi podopieczni przebywają w jasnych, dużych, klimatyzowanych salach, które wyposażone są w oczyszczacze powietrza oraz system monitoringu. Posiadamy nowoczesną salę integracji sensorycznej, gdzie nasi specjaliści prowadzą dostosowane do dzieci terapie.

Wyróżnia nas także, ciesząca się świetną opinią kuchnia . Posiłki przygotowywane są na miejscu z sezonowych, pysznych produktów. Ponad to dysponujemy dużym, bezpiecznym ogrodem z dobrze wyposażonym placem zabaw, który wyłożony jest specjalną kauczukową kostką.
Oprócz zabawy na placu, nasi podopieczni dbają i pielęgnują swój własny ogródek.

Jeśli wciąż zastanawiasz się czy naprawdę jest u nas tak fajnie,
zadzwoń do nas lub przyjdź na spotkanie

Zapraszamy!