Home      /      O Nas      /      Nasze osiągnięcia

ROK 2015

Wyróżnienie dla Martynki  z grupy Starszaków w VIII ogólnopolskim konkursie plastyczno-logopedycznym “CHRZĄSZCZ BRZMI W TRZCINIE…”

Udział dzieci w przedszkolnym konkursie recytatorskim zorganizowanym przez Przedszkole “Smyk ” z Ząbek: “Wiersze Ludwika Jerzego Kerna”

ROK 2014

Z dumą informujemy, że nasze przedszkole uzyskało tytuł Szkoły Odkrywców Talentów, przyznany nam przez Ośrodek Rozwoju Edukacji, który świadczy o tym, że placówka przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci.
Od dziś, nasze przedszkole (jako pierwsze przedszkole w powiecie) widnieje na mapie placówek wyróżnionych przez ORE.

Osiągnięcia:

– Wyróżnienie dla grupy Zerowej za udział w Konkursie Piosenki “Elfikowe Nutki” zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne “Przystań Elfów”

– Udział dzieci z grupy Zerowej i grupy Starszaków w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności DESTINATION IMMAGINATION w Józefowie. Prezentacja wyzwania drużynowego pt. “Ale cyrk – Kosmiczni Cyrkowcy”

– Zajęcie II miejsca przez grupę Maluchów i III miejsca przez grupę Średniaków w Konkursie plastycznym pt. “Bezpieczny Przedszkolak” zorganizowanymprzez Przedszkole “Nasza Lokomotywa”

– Udział dzieci z grup Maluchy i Średniaki w Konkursach poetyckich pt. “Czekoladki dla Sąsiadki – wiersze Doroty Gellner na scenie” oraz “Wanda Chotomska Dzieciom”

– Wyróżnienie dla Sandry z grupy Średniaczków w powiatowym konkursie plastycznym pt. “Bezpieczna szkoła, przedszkole i świat wokół nich” zorganizowanym przez Komendę Straży Miejskiej w Wołominie, Komendę Policji  w Wołominie oraz Burmistrza Wołomina.

ROK 2013

Wyróżnienie dla grupy Zerowej za udział w ogólnopolskim konkursie pt. “Najpiękniejsza dynia na Halloween”

Udział grupy zerowej w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination – Oczyma Wyobraźni, występ pt .”Urodziny Tęczostwora”  uznany przez jury za najlepszy na Olimpiadzie DI 2013.

ROK 2012

• Zajęcia II miejsca przez grupę Starszaków w Warszawskim Konkursie Plastycznym “Janusz Korczak przyjacielem dzieci” zorganizowanym przez Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia I w Warszawie.
  • Zajęcie I miejsca przez grupę Starszaków w ogólnopolskim konkursie plastycznym “ZIEMIA NASZA PLANETA” zorganizowanym przez Przedszkole “Bajkowy Świat” w Jasieńcu
  • Wyróżnienie dla grupę Starszaków w konkursie plastycznym “MASKA KARNAWAŁOWA”zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne “Słoneczny Domek”
    w Warszawie.

ROK 2011

• Wyróżnienie dla grupy Starszaczków w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt ” Bohaterowie utworów Jana Brzechwy” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 4 w Będzinie oraz Urząd Miejski w Będzinie.
  • Wyróżnienie dla dzieci z grupy Starszaczków w ogólnopolskim konkursie plastycznym
    „ Jan Paweł II w oczach przedszkolaków” zorganizowanym przez Przedszkole nr 8 w Gnieźnie pod patronem Prymasa Polski i Prezydenta Miasta Gniezna.
  • Wyróżnienie w I Festiwalu Piosenki Przedszkolnej pt. „Wesołe nutki” zorganizowanym przez Przedszkole nr 1 “Zielony Dinek” w Ząbkach.
  • Zajęcie III miejsca przez grupę Starszaczków i Średniaków w między przedszkolnym konkursie teatralnym”Wiersze Małgorzaty Strzałkowskiej na scenie” zorganizowanym przez nasze przedszkole.

ROK 2010

• Zajęcie I miejsca i zdobycie nagrody głównej przez grupę Starszaczków w ogólnopolskim konkursie plastyczno-twórczym pt.” Mój przyjaciel Zdrojek” zorganizowanym przez Laboratorium Komunikacji w Warszawie oraz firmę Żywiec Zdrój.
  • Zajęcie I miejsca przez grupę Starszaków w między przedszkolnym konkursie teatralnym pt.
    „ Wiersze polskich poetów dziecięcych na scenie” zorganizowanym przez nasze przedszkole.

ROK 2009

• Zajęcie I miejsca w kategorii praca indywidualna w konkursie plastycznym „ Moja ulubiona pora roku” organizowanym przez firmy Kruger Polska.
  • Zajęcie III miejsca przez grupy Starszaków w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „ Owady z majowej łąki” zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 51 w Krakowie.
  • Wyróżnienie dla grupy 3-4 latków za udział w Europejskim Konkursie Ekologicznym “Z biegiem Wisły” zorganizowanym przez Przedszkole nr 318 w Warszawie, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego pod honorowym patronatem Prezydenta m. st. Warszawy

ROK 2007

• Wyróżnienie dla Przedszkola Niepublicznego Pinokio w Ząbkach za udział w III edycji konkursu plastycznego „Jan Paweł II w oczach dziecka” zorganizowanego przez Integracyjne Centrum Oświatowe w Wołominie oraz Przedszkole “Baśniowa Kraina” w Wołominie.
  • Zajęcie III miejsca przez dzieci z Zerówki w konkursie plastycznym „Jan Paweł II w oczach dziecka”.