Ochrona danych osobowych

Przedszkole PINOKIO dokłada szczególnej staranności w zakresie ochrony danych osobowych, które powierzasz Nam do przetwarzania. Zapewniamy, że:

1. podejmujemy działania niezbędne dla zapewnienia legalności przetwarzanych danych,
  2. stale podnosimy świadomość oraz kwalifikacje osób przetwarzających dane osobowe, w zakresie bezpieczeństwa tychże danych,
  3. stosujemy środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych,
  4. dane przetwarzamy tylko w przypadkach adekwatnych w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane.

W Przedszkolu PINOKIO działa Inspektor Ochrony Danych, z którym możesz skontaktować się w następujący sposób:

1. pisemnie – kierując korespondencję na adres:
    Niepubliczne Przedszkole PINOKIO
    ul. Budkiewicza 20
    05-091 Ząbki
  2. telefonicznie – na nr telefonu 604 894 890.

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w zakresie:

1. polityki prywatności,
  2. monitoringu wizyjnego,